Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Planowania Transportu

Grupa Żywiec

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja transportu dla dostaw wychodzących oraz przychodzących (opakowania zwrotne, dostawy materiałów do produkcji)

  • Planowanie i harmonogramowanie transportu FTL oraz LTL

  • Kontakt z Obsługą Klienta celem zapewnienia jak najlepszego serwisu transportowego dla Klientów

  • Optymalizacja dostaw (konsolidacja, łączenie dostaw wychodzących z przychodzącymi),

  • Dbanie o efektywne wykorzystania dostępnych zasobów transportowych

  • oraz stanowisk załadunkowych (terminowe dostawy przy możliwie najniższych kosztach bezpośrednich)

  • Dbanie o efektywność magazynu, floty i czasu pracy kierowców po stronie usługodawców.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Doświadczenie zawodowe min. 1 rok pracy na stanowisku w działach logistyki lub transportu w firmach produkcyjnych lub branży TSL

  • Posiadanie wiedzy z obszaru transportu, znajomość przepisów prawnych regulujących transport drogowy

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i pracy pod presją czasu

  • Elastyczność i dyspozycyjność

  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)

  • Zdolności analityczne i kreatywnego myślenia

  • Znajomość SAP (moduł SD) będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • Deputat piwny

  • Wczasy pod gruszą

  • Kafeteria MyBenefit

  • Opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Szkolenia i działania rozwojowe

  • Program Moje Ż

  • SHE Day- dzień bezpieczeństwa i zdrowia