Młodszy Specjalista ds. Planowania

ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna 8 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości produkcji przez realizację ustalonych zadań i celów pod względem ilości, jakości i terminowości – KPI

  • Przygotowuje plany produkcji długoterminowe w oparciu o plan sprzedaży (SO&P) i wydajności linii produkcyjnych (A,C,T)

  • Przygotowywanie, aktualizacja i optymalizacja planów produkcyjnych krótkoterminowych w oparciu o dostępne narzędzia

  • Współpraca z innymi działami w celu poprawy procesów wewnątrz firmy w oparciu o metodologię Lean

  • Rozwój narzędzi systemowych wspomagających proces planowania i kontroli

  • Nadzór nad datami wysyłek i zaległościami produkcyjnymi - ścisła współpraca z Działem produkcji i realizacji

  • Ścisła współpraca z działem zakupów – weryfikacja dostępności materiałów, proponowanie zamienników i asortymentu niskorotującego.

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

  • Nadzór nad danymi AX (WO, transfery etc.)

  • Organizuje pracę i jej podział w podległej komórce organizacyjnej

  • Przygotowywanie raportów, analiz i zestawień dla przełożonych

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy zarówno wewnątrz organizacji jaki i na zewnątrz

  • Zastępowanie osób z zespołu podczas ich nieobecności po wcześniejszym ustaleniu zakresu prac do wykonania

  • Wykonuje inne, uzgodnione z Przełożonym zadania, nie objęte zakresem czynności

  • Działa zgodnie z procedurami i instrukcjami Systemów Zarządzania Jakością, Bezpieczeństwem i Higieną Pracy oraz Środowiskiem

  • Wdraża wytyczne BHP i P. Poż.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • praktyczna wiedza z zakresu negocjacji

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatna opieka medyczna

  • karta sportowa

  • ubezpieczenie grupowe

  • możliwosć uczestniczenia w kursie j. angielskiego

  • narzędzia pracy (laptop, telefon).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • paczki świąteczne

ASSA ABLOY Opening Solutions Poland jest czołowym producentem okuć budowlanych - zamków wierzchnich, zamków wpuszczanych, wkładek bębenkowych, kłódek bębenkowych oraz systemów Master Key, oferującym szeroko rozbudowaną sieć sprzedaży usług serwisowych. Dzięki doświadczeniu i spełnianiu oczekiwań zdobyliśmy zaufanie Klientów zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy firmą o wieloletnich tradycjach i bogatych doświadczeniach.

Przewiń do profilu firmy

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.