Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. planowania

Teknosystem Spółka z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Małowiejska 25

Wawer

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie planów produkcji krótko i długo terminowych w oparciu o zamówienia,

  • w przypadku zmian aktualizowanie zawartości zamówień

  • optymalne wykorzystanie mocy produkcyjnych,

  • kontrola stanu zapasów potrzebnych do produkcji,

  • ciągła kooperacja z działami sprzedaży i produkcji,

  • tworzenie zestawień i analiz.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • bardzo dobra znajomość Excel (min zaawansowany, mile widziane VBA)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • zdolności analityczne

  • zdolność do szybkiego uczenia się.

To oferujemy

  • Przejrzysty i jednolity system wynagradzania,

  • Sprawny proces wdrożenia,

  • Dodatki do wynagrodzenia zależne od posiadanej funkcji,

  • Bony świąteczne,

  • Możliwość rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa na różne stanowiska nie tylko na produkcyjne,

  • Możliwość zdobycia kompetencji związanych z:

  • systemami zapewnienia jakości,

  • nowoczesną technologią wyrobów w branży automotive,

  • doskonalenia produkcji,

  • Cykliczne szkolenia,

  • Prace w stabilnym środowisku i przyjaznej atmosferze.

O nas

Działamy na rynku od 1990 roku, jako producent wiązek kablowych, a nasze doświadczenie zostało potwierdzone wieloletnią współpracą ze największymi korporacjami przemysłowymi.

Naszym atutem jest zaangażowana i wykwalifikowana załoga, a nasi stali Klienci doceniają naszą wiedzę, doświadczenie techniczne, wysoką jakość wyrobów oraz terminowość dostaw.

W Teknosystem zapewniamy klientom stałą współpracę z naszymi inżynierami.

Wiedza techniczna i doświadczenie naszych technologów umożliwiają stworzenie rozwiązań odpowiednich dla konkretnego klienta i/lub danego urządzenia.

Wspieramy klienta w optymalizacji kosztów produktu, uzupełnieniu i / lub przygotowaniu dokumentacji technicznej.