Ta oferta pracy jest nieaktualna od 500 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Planowania

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MŁODSZY SPECJALISTA
    DS. PLANOWANIA
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref
    .: W/KKMSP

    Twoje zadania:

    • Tworzenie planów i prognoz dla produktów i usług
    • Kontrola ex post wykonania planów, przygotowywanie analiz odchyleń
    • Sporządzanie analiz rentowności działań marketingowych
    • Analiza zależności przyczynowo - skutkowych zachodzących zmian rynkowych
    • Wsparcie analityczne pozostałych komórek organizacyjnych w zakresie planowania

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe lub studenci przed dyplomem: statystyka, ekonometria, ekonomia - metody ilościowe, finanse, matematyka
    • Minimum roczne doświadczenie w analizach biznesowych,
    • Mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej
    • Znajomość technik i zasad analizy finansowej, tworzenia biznes planów i analiz opłacalności
    • Znajomość arkuszy kalkulacyjnych i baz danych
    • Rozwinięte zdolności analityczne, umiejętność formułowania wniosków
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy

    Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie  CV.
    Administratorem danych osobowych jest POLKOMTEL sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-673), ul. Konstruktorska 4. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.