Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. planowania zakupów (Planista)

Pepco Poland Spółka z o. o.

  • Strzeszyńska 73A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Strzeszyńska 73A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie raportów i analiza danych sprzedażowych w podległej grupie asortymentowej,

  • przygotowywanie planów sprzedaży i zakupów oraz monitorowanie ich realizacji,

  • współpraca z działami: zakupów, alokacji, marketingu, VM, importu.

Nasze wymagania

  • lubisz świat cyfr, chcesz rozwijać i wykorzystywać swoje umiejętności analityczne,

  • chcesz poznać zasady rządzące planowaniem zakupu towarów oraz zarządzaniem zapasami,

  • szukasz stanowiska dającego duże pole do samodzielności i podejmowania kluczowych decyzji,

  • znasz dobrze język angielski i swobodnie się nim posługujesz – warunek konieczny,

  • biegle obsługujesz pakiet MS Office, zwłaszcza program MS Excel a zaawansowane formuły i tabele przestawne nie są Ci obce,

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia,

  • umowę o pracę i korzystne warunki wynagradzania,

  • kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy,

  • rozwój i możliwości wewnętrznych awansów.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multikafeteria