Ta oferta pracy jest nieaktualna od 282 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. płatności i rozliczeń z j. angielskim

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Starcom Sp. z o.o., division Re: Sources Poland

    Firma Starcom Sp. z o.o., oddział Re:Sources stanowi centrum usług stworzone w ramach Grupy Kapitałowej Publicis. Jesteśmy wewnętrznym shared service center, które świadczy usługi agencjom reklamowym oraz domom mediowym z zakresu: księgowości, podatków, HR & payroll, legal, procurement oraz IT. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
    top
    Młodszy specjalista ds. płatności i rozliczeń
    z j. angielskim
    Miejsce pracy: Warszawa
    top

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowanie, sprawdzanie i procesowanie płatności za faktury dostawców, delegacji oraz pozostałych płatności dla spółek należących do grupy
    • Wprowadzanie przelewów na platformę bankową
    • Komunikacja z wewnętrznymi oraz zewnętrznymi jednostkami w odniesieniu do kwestii związanych z płatnościami
    • Potwierdzanie sald na kontach księgowych
    • Dodatkowe obowiązki i projekty desygnowane przez przełożonego
    top

    Wymagania:

    • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: rachunkowość, ekonomia)
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Dobra znajomość MS Excel
    • Umiejętności analityczne
    • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
    • Dokładność, dbałość o szczegóły, samodzielność, terminowość, obowiązkowość
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
    top

    Oferujemy:

    • Umowę zlecenie
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej Grupie mediowej
    • Pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole
    • Pyszną kawę i świeże owoce
    bottom