Ta oferta pracy jest nieaktualna od 240 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Płatności Krajowych i Zagranicznych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Młodszy Specjalista ds. Płatności Krajowych i Zagranicznych Warszawa
    Zakres obowiązków:
      • obsługa operacyjna i księgowa płatności krajowych i zagranicznych,
      • prowadzenie reklamacji dotyczących zrealizowanych zleceń,
      • obsługa reklamacji oraz zapytań międzybankowych w obszarze banków krajowych i zagranicznych,
      • współpraca z korespondentami Banku w zakresie obsługi rachunków Nostro,
      • uzgadnianie sald na rachunkach rozliczeniowych i przejściowych służących do rozliczeń płatności;
    Wymagania:
      • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy (doświadczenie
        na podobnym stanowisku będzie sporym atutem),
      • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: Bankowość),
      • znajomość funkcjonowania rozliczeń w obrocie krajowym
        i zagranicznym,
      • znajomość systemów rozliczeniowych SORBNET2, Elixir, Euro Elixir,
      • kreatywność, zdolności analityczne oraz umiejętność szybkiego uczenia się,
      • dokładność, skrupulatność,
      • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy,
      • umiejętność pracy w zespole,
      • wysoka kultura osobista,
      • dobra znajomość środowiska MS Office;
    Oferujemy:
      • pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
      • wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji,
      • atrakcyjny pakiet socjalny ( opiekę medyczną, dofinansowanie
        do karty sportowej oraz dodatkowe ubezpieczenie na życie);