Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Płatności

Optima Logistics Group S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie płatności zbiorczych do banku,

  • Zaciąganie płatności z wyciągu bankowego do systemu księgowego,

  • Uzgadnianie systemu operacyjnego z systemem księgowym,

  • Współpraca z innymi zespołami w firmie,

  • Udział w procesie zamykania miesiąca,

  • Wsparcie w przygotowywaniu raportów finansowych na potrzeby zarządcze,

  • Wsparcie działu w codziennych obowiązkach.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadcze w pracy na podobnym stanowisku,

  • Ukończone studia wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, ekonomia),

  • Umiejętność praktycznego wykorzystania MS Excel w pracy,

  • Zdolność analitycznego myślenia,

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

  • Dokładność, dbałość o szczegóły, samodzielność, terminowość, obowiązkowość,

  • Znajomość Symfonii będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w Zespole, który się wzajemnie wspiera i motywuje,

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość pracy na różnych systemach księgowych,

  • Perspektywę rozwoju zawodowego,

  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników Twojej pracy,

  • Liczne benefity (opiekę medyczną, kartę sportową),

  • Pracę w godzinach 8.00-16.00 w atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w Warszawie (przy stacji metra Plac Wilsona).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników