Ta oferta pracy jest nieaktualna od 200 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Płatności z j. niemieckim

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    (Zespół Transakcji Finansowych)
    Miejsce pracy: Warszawa
    Od zarządzania po profesjonalne usługi consultingowe, Apleona GVA oferuje zintegrowane rozwiązania dla wszystkich rodzajów nieruchomości i przez cały cykl ich życia.

    Dzięki ponad 20 000 profesjonalistów z branży nieruchomości w całej Europie, mamy doświadczenie i wiedzę, które pozwalają nam tworzyć trwałą wartość dla międzynarodowego rynku nieruchomości.

    Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby zmotywowanej do pracy i rozwoju zawodowego na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Płatności.

    Zakres obowiązków:

    • Codzienna praca w systemie i z dokumentacją w języku niemieckim, współpraca i kontakt z oddziałami w Niemczech,
    • Przygotowywanie i procesowanie płatności w systemie bankowym zgodnie z wytycznymi,
    • Weryfikacja dokumentów płatniczych pod kątem poprawności i zgodności z wewnętrznymi procesami,
    • Raportowanie błędów i nieścisłości oraz pomoc w ich korygowaniu,
    • Sprawdzanie poprawności rozliczeń i płatności oraz monitorowanie terminów płatności.

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego,
    • Skrupulatności, uważności i umiejętności analitycznych; dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy pod presją czasu,
    • Minimum podstawowej znajomości pakietu MS Office (głównie Excel),
    • Doświadczenia w pracy w obszarze: Zamówień, Transakcji/Płatności, Wydatków, Finansów, najchętniej w Centrum Usług Wspólnych (SSC), znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem,
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat),
    • Intensywne wdrożenie i szkolenia,
    • Dofinansowanie do wakacji i urodzin pracownika, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport,
    • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem języków obcych, w firmie o uznanej na świecie renomie.
    APLEONA

    Prosimy o zawarcie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).