Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. PMO

DahliaMaticO firmie

3 500‐7 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Daimlera 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

DahliaMatic

Daimlera 2

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • SharePoint

  • Microsoft Office

Mile widziane

  • MS Project

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie komunikacją oraz dokumentacją w projektach,

  • Koordynowanie wewnętrznych procesów w ramach PMO oraz utrzymanie standardów i procedur,

  • Przygotowanie oraz przegląd cyklicznych raportów / prezentacji dotyczących realizacji projektów,

  • Monitorowanie i nadzorowanie statusu realizacji projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane kierunki: zarządzanie, zarządzanie projektami, administracja),

  • Praktyczna znajomość MS Office, PowerPoint,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,

  • Komunikatywność, doskonała organizacja pracy, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu, skrupulatność,

  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia.

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku PMO,

  • Znajomość metodyk zarządzania projektami.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

DahliaMatic

Jesteśmy jedną z największych i najbardziej stabilnych spółek konsultingowo – wdrożeniowych na polskim rynku informatycznym. Od ponad 15 lat doradzamy naszym Klientom w zakresie rozwiązań IT, pomagamy budować przewagę konkurencyjną, dostarczamy, wdrażamy i integrujemy wiodące na świecie systemy klasy ERP, BI, EPM – SAP, Oracle, Microsoft Dynamics, IFS, Softlab ERP by Asseco.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy