Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Podatkowych

Lisner Poznań sp. z o.o. sp.k.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • udział w przygotowywaniu zestawień i deklaracji podatkowych (podatki pośrednie i bezpośrednie)

  • w przypadku podatków pośrednich (np. VAT, cło): uzgadnianie wartości sprzedaży i zakupów do kont księgowych i rejestrów podatkowych

  • przygotowywanie deklaracji Intrastat

  • w przypadku cen transferowych: zbieranie informacji z innych działów oraz udział w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych zgodnie z przepisami podatkowymi obowiązującymi w kraju i wewnętrznymi regulacjami grupy kapitałowej; współpraca z centralnym działem cen transferowych

  • współpraca z grupowym działem IT oraz zewnętrznymi dostawcami usług w procesie dostosowywania systemu informatycznego do zmian wynikających z nowych przepisów prawnych

  • współpraca z audytorem; udział w tworzeniu sprawozdań finansowych wg polskiej ustawy o rachunkowości

  • współpraca z lokalnymi organami kontrolującymi poprawność rozliczeń podatkowych

  • udział w tworzeniu rozliczeń innych podatków (od nieruchomości, cukrowy, PCC, WHT)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, wskazane o profilu ekonomicznym,

  • Znajomość przepisów podatkowych w zakresie VAT i CIT

  • Mile widziane egzaminy na doradcę podatkowego / biegłego rewidenta

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi MS Excel oraz znajomość obsługi systemu SAP,

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z Grupą Kapitałową

  • Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków, dobra organizacja pracy, otwartość i umiejętność współpracy w zespole.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Praca z nami nigdy nie jest nudna i monotonna

  • Jesteśmy zgranym zespołem, pracujemy w przyjaznej atmosferze

  • Program poleceń pracowniczych - poleć do pracy i zyskaj 2.000 PLN

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna w LuxMed - w tym coroczne szczepienia przeciw grypie, karta sportowa oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Kursy językowe

  • Świąteczne świadczenia pieniężne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • bonusy na święta

W Polsce istniejemy od 1991 roku będąc niekwestionowanym liderem wśród firm produkujących przetwory rybne, sałatki, pasty i dania gotowe. Lisner to zarówno wieloletnia tradycja, jak i innowacyjne technologie - takie połączenie gwarantuje produkty najwyższej jakości i zadowolenie naszych klientów.

Zobacz jak to robimy! www.lisner.pl/kariera/

Przewiń do profilu firmy