Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Polityki Personalnej

Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o.o.O firmie

  • Jasionka (pow. rzeszowski)
    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie przy budowaniu strategii HR firmy oraz tworzeniu kultury organizacyjnej,
  • pomoc przy realizacji procesów rekrutacyjnych oraz onboardingu pracowników,
  • koordynowanie projektów HR, opracowywanie i prowadzenie warsztatów oraz szkoleń dla pracowników,
  • pomoc przy tworzeniu materiałów informacyjnych na potrzeby komunikacji wewnętrznej,
  • wsparcie i koordynacja powierzonych benefitów pracowniczych,
  • planowanie i organizacja akcji CSR,
  • wsparcie pracowników i kadry menedżerskiej w obszarach szkolenia i rozwoju,
  • zadania administracyjne związane z obszarem personalnym w Spółce,
  • wspieranie menedżera HR w zakresie bieżących projektów głównie z obszaru miękkiego HR.

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi lub nauk humanistycznych oraz społecznych np. filologia, dziennikarstwo, administracja,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy,
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz w planowaniu i organizacji akcji CSR,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i w piśmie),
  • doświadczenie w koordynowaniu i organizacji szkoleń pracowniczych,
  • doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych- mile widziane,
  • znajomość narzędzi, najlepszych praktyk i trendów HR oraz gotowość do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań,
  • doświadczenie w tworzeniu komunikacji wewnętrznej,
  • umiejętności administracyjne związane z organizacją pracy biurowej,
  • doświadczenie w pracy z klientem zewnętrznym lub wewnętrznym,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • prawo jazdy kat. B,
  • sumienność, dokładność, terminowość, zaangażowanie i odpowiedzialność, zdolność analitycznego myślenia, samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, dyspozycyjność oraz wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • niezbędne szkolenia i certyfikaty,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w zgranym zespole i wyjątkowym miejscu,
  • pakiety socjalne w ramach ZFŚS oraz benefity pozapłacowe.

Wymagane dokumenty

  • CV,
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Dodatkowe informacje

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko i wyłącznie z wybranymi kandydatami, którzy spełniać będą zarówno wymagania formalne określone w ogłoszeniu, jak i nasze oczekiwania.

Młodszy Specjalista ds. Polityki Personalnej, Jasionka (pow. rzeszowski)