Młodszy specjalista ds. pomiarów fizyko-chemicznych

PGNiG SAO firmie

PGNiG SA

Kasprzaka 25

Warszawa

Centralne Laboratorium Pomiarowo - Badawcze poszukuje na stanowisko

Numer ref.: 07_CLPB_02_20

Zadania

  • Wykonywanie pomiarów i badań przyrządów pomiarowych w zakresie pomiarów fizykochemicznych w siedzibie laboratorium i oraz w terenie;
  • Wykonywanie poborów próbek gazów w terenie i ich badań  w siedzibie laboratorium;
  • Sporządzanie sprawozdań z badań i świadectwa wzorcowania;
  • Wykonywanie sprawdzeń, zgodnie ogólnie obowiązującymi przepisami, właściwymi normami oraz procedurami i instrukcjami obowiązującymi w Spółce;
  • Określenie potrzeb w zakresie wyposażenia pomiarowo-badawczego;
  • Pomoc w opracowywaniu i aktualizowaniu instrukcji oraz procedur w zakresie wprowadzania nowych rozwiązań technicznych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (kierunek: chemia, biotechnologia, inżynieria gazownicza, ochrona środowiska lub pokrewne);
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość zagadnień normy ISO 17025 oraz technik chromatografii gazowej;
  • Mile widziana podstawowa znajomość systemu gazowego w Polsce, wymagań jakościowych dla gazu ziemnego oraz zagadnień związanych z  procesową chromatografią gazową

Oferujemy

  • Zatrudnienie w Spółce PGNiG SA w Oddziale Centralne Laboratorium Pomiarowo - Badawcze w Warszawie;
  • Możliwość realizacji inspirujących zadań we współpracy z doświadczonym zespołem;
  • Atrakcyjny finansowo pakiet świadczeń pracowniczych;
  • Pakiet dodatków: opieka medyczna, dofinansowanie do biletów ZTM i SKM;
  • Dostęp do kursów językowych i bogatej oferty szkoleń;
  • Biuro w dogodnej lokalizacji;
  • Bezpłatne miejsca parkingowe.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy