Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając do nas swoje zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych, zawartych w tym zgłoszeniu, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu na zasadach opisanych poniżej.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Pomiarów

Systemics-PAB Sp. z o.o.O firmie

5 0006 500 brutto / mies.
  • Hiszpania

    zagranica
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 11 lip 2021
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie pomiarów jakościowych sieci telekomunikacyjnych samochodami pomiarowymi

  • Objazdy zgodnie z harmonogramem tras pomiarowych na obszarze Europy

  • Konfiguracja środowiska pomiarowego, wstępna obróbka i transfery danych pomiarowych

  • Sporządzanie codziennych raportów

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B i co najmniej 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów (wymagane)

  • Ogólna wiedza techniczna/ telekomunikacyjna (wykształcenie telekomunikacyjne lub elektroniczne będzie dodatkowym atutem)

  • Biegłe posługiwanie się komputerem oraz MS Office

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie co najmniej komunikatywnym

  • Gotowość do kilkutygodniowych wyjazdów zagranicznych

  • Odpowiedzialność, obowiązkowość, samodzielność, uczciwość, sumienne podejście do powierzonych zadań, umiejętności organizacyjne

To oferujemy

  • Szkolenia specjalistyczne, możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Praktyczny kontakt z najnowocześniejszym sprzętem telekomunikacyjnym

  • Pracę poza granicami Polski

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

Systemics-PAB Sp. z o.o.

Systemics-PAB Sp. z o.o. działa na rynku od 28 lat. Główną specjalnością firmy są pomiary jakości sieci teleinformatycznych. Wykonujemy usługi w całej Europie, w Australii, na Bliskim Wschodzie.

Naszymi klientami są czołowi operatorzy telekomunikacyjni.

W związku z rozwojem firmy i dużą liczbą nowych projektów poszukujemy osób na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Pomiarów.

Jeśli masz zainteresowania techniczne, chcesz zdobywać nową wiedzę a przy tym lubisz podróżować samochodem i nie obawiasz się dłuższych wyjazdów zagranicznych, to praca właśnie dla Ciebie.

Przewiń do profilu firmy

Teren działania:

Niemcy, Hiszpania, Rumunia, Dania, Serbia, Belgia i inne

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.