Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. postępowania sądowo-egzekucyjnego

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy nowoczesną, nieustannie rozwijającą się firmą, zajmującą się szeroko pojętym nabywaniem oraz obsługą pakietów wierzytelności. Stawiamy na profesjonalne, elastyczne oraz przyjazne środowisko współpracy, przyczyniając się do rozbudowy organizacji poprzez nieustanne podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników.

    Poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • Obsługa zakupionych i serwisowanych przez Spółkę portfeli wierzytelności na etapie postępowania sądowego i egzekucyjnego
    • Ustalanie stanu prawnego sprawy w oparciu o dokumentacje prawną,
    • Samodzielne prowadzenie spraw na etapie postępowania sądowego i egzekucyjnego z uwzględnieniem postępowania upadłościowego, wieczystoksięgowego.
    • Kontakt telefoniczny oraz listowny miedzy innymi z dłużnikami, sądami, syndykami oraz komornikami prowadzącymi postępowania,
    • Monitoring prowadzonych postępowań na każdym etapie,
    • Sporządzanie projektów pism procesowych, środków odwoławczych oraz innych pism w toku postępowania sądowo-egzekucyjnego,
    • Zlecanie stosownych opłat w postępowaniu sądowym i egzekucyjnym,
    • Sporządzanie ugód i porozumień z dłużnikami,
    • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych przez przełożonych celów i zadań.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe prawnicze,
    • Minimum roczne doświadczenie na tożsamym stanowisku w pracy w kancelarii prawnej lub dziale sądowo-egzekucyjnym firmy windykacyjnej,
    • Umiejętność redagowania pism procesowych i prawnych,
    • Praktyczna znajomość procesu postępowania sądowo-egzekucyjnego, upadłościowego, wieczystoksięgowego.
    • Doświadczenie w obsłudze wierzytelności zabezpieczonych hipoteką,
    • Inicjatywa, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
    • Chęć stałego doskonalenia własnych umiejętności i zdobywania wiedzy
    • Zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji,
    • Samodzielność,
    • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków służbowych,
    • Dobra organizacja pracy własnej,
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Mile widziana:

    • Aplikacja radcowska I lub II rok.
    • Dobra znajomość pakietu MS Office ( w szczególności MS Excel, Word),

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Stałą możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych- praca pod nadzorem radcy prawnego,
    • Udział w nowych projektach dotyczących obsługi procesowej,
    • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i karty Multisport,
    • Możliwość ubezpieczenia grupowego.
    Odpowiadając na ogłoszenie:

    1. Przeslanie CV wraz ze zdjęciem,

    2. Prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia netto - aplikacje bez wskazania oczekiwanego wynagrodzenia nie będą rozpatrywane.

    3. Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

    „Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby realizacji procesu rekrutacji”

    W przypadku zainteresowania udziałem w naszych przyszłych rekrutacjach prosimy o wyrażenie dodatkowej zgody:

    „Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji organizowanych przez FORTUNATO S.A., ul. Tęczowa 29, 53-601 Wrocław”

    Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy że:
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest FORTUNATO S.A., ul. Tęczowa 29, 53-601 Wrocław, zwany dalej Spółką. Dane kontaktowe: tel. 71 71 56 538, fax. 71 71 64 462
    2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu i w zakresie, na który Pani/Pan wyraził w pełni dobrowolną zgodę.
    3. Pani/Pana dane osobowe są dostępne wyłącznie uprawnionym pracownikom Spółki biorącym udział w procesie rekrutacji, w tym oceny i wyboru najbardziej odpowiedniego dla Spółki kandydata na dane stanowisko. W zakresie całego procesu przetwarzania powierzonych danych zostały wdrożone i są stosowane zabezpieczenia zapewniający odpowiedni poziom bezpieczeństwa tych danych.
    4. Przekazane dane osobowe będą przetwarzane przez nas zgodnie z udzieloną nam zgodą tj. do momentu wycofania tej zgody lub:
    4.1.  do czasu ustania celu przetwarzani danych tj. zakończenia danego procesu rekrutacji, jeśli zgoda na przetwarzanie danych dotyczyła wyłącznie danego procesu rekrutacji

    4.2.  do zakończenia roku kalendarzowego, następującego po roku w którym złożona została aplikacja, jeżeli zgoda dotyczyła przetwarzania danych osobowych na rzecz organizowanej przez Spółkę większej ilości procesów rekrutacyjnych, w tym tych, które uruchomione zostały już po złożeniu dokumentów aplikacyjnych w trakcie trwania wskazanego w tym punkcie okresu czasu.
    1. Informujemy, że w związku z faktem przetwarzania przez Spółkę Pani/Pana danych przysługują Pani/Panu na każdym etapie przetwarzania danych, następujące prawa:
    • prawo dostępu do danych oraz informacji dotyczących celu i zakresu ich przetwarzania
    • prawo do sprostowania danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz do ich przenoszenia
    • prawo do usunięcia danych („prawo do bycia zapomnianym”) oraz sprzeciwu przetwarzania danych osobowych, pod warunkiem, że nie istnieją ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania, nadrzędne wobec Pani /Pana interesów, praw i wolności
    • prawo do wycofania zgody z zastrzeżeniem, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
    1. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    2. W przypadku uwag lub wątpliwości proszę o kontakt na podane powyżej dane kontaktowe. W przypadku woli skorzystania z praw proszę o ich przekazanie do: Rafała Malon - Inspektora Danych Osobowych drogą e‑mailową na adres: [email protected] lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres: FORTUNATO S.A., ul. Tęczowa 29, 53-601 Wrocław z dopiskiem: Inspektor Ochrony Danych.