Młodszy specjalista ds. poszukiwania gruntów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    D&D DEVCO sp. z o.o. sp. k.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • Bieżące wyszukiwanie terenów pod inwestycje.
    • Analiza potencjalnych nieruchomości gruntowych (lokalizacja, komunikacja, plany).
    • Miejscowe i inne uwarunkowania.
    • Kontakt z lokalnymi instytucjami.

    Wymagania:

    • Status studenta (studia wieczorowe lub zaoczne) lub Absolwenta Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z geodezją/ urbanistyką/ gospodarką przestrzenną/planowaniem przestrzennym/rzeczoznawstwem majątkowym lub wyceną nieruchomości).
    • Dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, Internet).
    • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej.
    • Skrupulatność, chęć uczenia się, dbałość o detale.
    • Wysoki poziom zaangażowania.
    • Poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania.

    Oferujemy:

    • Dogodną lokalizację w centrum Warszawy (Rondo Daszyńskiego) – przy stacji metra.
    • Pracę od poniedziałku do piątku, elastycznie w godzinach biznesowych (8:00-16:00/10:00-18:00).
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie + bonusy związane z osiąganymi wynikami.
    • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem w formacie pdf za pośrednictwem przycisku aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez D&D DEVCO sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie."

    Klikając w przycisk „Aplikuj” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez D&D DEVCO sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Zajęcza 15, 00-351 Warszawa, swoich danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym tj. imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, adres e-mail, telefon kontaktowy, informacje o uzyskanym wykształceniu, dane o przebiegu zatrudnienia, dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.