Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. pozycjonowania

  • Plewiska (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Plewiska (pow. poznański)

    Wraz z rozwojem firmy powiększamy dział pozycjonowania stron

    Opis stanowiska

    • wykonywanie audytów stron internetowych
    • optymalizacja stron www
    • tworzenie i rozwijanie zapleczy SEO
    • przygotowywanie raportów z prowadzonych działań

    Wymagania

    • umiejętność szybkiego uczenia się oraz chęć zdobywania nowych doświadczeń
    • dyspozycyjność do pracy na pełnym etacie
    • znajomość PHP, MySQL
    • znajomość HTML/XHTML/CSS
    • znajomość zagadnień związanych z hostingiem i domenami

    Oferujemy

    • samodzielne stanowisko pracy w konkurencyjnej branży
    • dodatkowe zewnętrzne szkolenia związane z marketingiem internetowym
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz kreatywnych rozwiązań
    • możliwość zdobycia doświadczenia, podnoszenia swoich kwalifikacji i ciągłego rozwoju
    • pracę w młodym zespole w jednej z najlepiej rozwijających się agencji SEM/SEO w Polsce
    • zarobki adekwatne do poziomu wiedzy i doświadczenia
    • niezbędne narzędzia (telefon, laptop itd.)
    • jasną ścieżkę rozwoju i kariery

    Zarobki: 2000 – 5000 zł (Podstawa + system prowizyjny)

    UMOWA B2B

    PRACA W BIURZE PON-PT (PLEWISKA k. Poznania)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.