Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. pozyskiwania i obsługi kontraktów zagranicznych z językiem niemieckim

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 29.10.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma European Service Exchange sp. z o. o. to platforma wymiany usług i doradztwa personalnego. Nasza główna siedziba znajduje się we Wrocławiu. Posiadamy odziały regionalne w Katowicach, Rzeszowie, Bydgoszczy, Lublinie i Zamościu. Do naszego biura w Katowicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Młodszy specjalista ds pozyskiwania i obsługi kontraktów zagranicznych z językiem niemieckim

    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    • Badanie rynku zagranicznego pod kątem wyszukania potencjalnych kontrahentów
    • Budowanie relacji na poziomie B2B z klientem niemieckojęzycznym
    • Koordynowanie i opieka nad kontraktami zagranicznymi
    • Współpraca w procesie rozwijania konkretnego działu

    Wymagania:

    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
    • Umiejętność prowadzenia negocjacji
    • Wysoka kultura osobista
    • Chęć do wyszukiwania efektywnych rozwiązań

    Oferujemy:

    • Zdobycie doświadczenia w obszarze współpracy międzynarodowej w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Możliwość pracy na ciekawym stanowisku, pozwalającym poszerzać m. in. umiejętności menedżerskie, komunikacyjno-społeczne oraz kreatywność w młodym, ambitnym zespole
    • Wsparcie w zakresie budowania relacji biznesowych (szkolenia)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (gwarantowana podstawa oraz regularne prowizje w EURO)
    • Umowę o pracę.
    • Pakiet pozapłacowych benefitów (Prywatna opieka medyczna oraz Multisport)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.