Ta oferta pracy jest nieaktualna od 207 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Pozyskiwania Klientów i Marketingu Społecznościowego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 22.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ForManWay to firma Doradztwa Personalnego, która specjalizuje się w rekrutacjach dla branży technicznej i informatycznej. W związku z nieustającym rozwojem i poszerzaniem portfolio zadowolonych Klientów, poszukuje do swojego zespołu nowej osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: 88/2017

    Zadania:

    • Realizowanie bieżących zadań związanych ze sprzedażą i marketingiem
    • Budowanie bazy Klientów
    • Pozyskiwanie nowych Klientów (B2B)
    • Zarządzanie stroną internetową i obsługa narzędzi social media
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Zainteresowanie branżą HR
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • Umiejętność sprawnego poruszania się w mediach społecznościowych
    • Łatwość w tworzeniu komunikatów i umiejętność zaciekawienia odbiorcy
    • Samodzielność, odpowiedzialność i inicjatywa w działaniu
    • Zaangażowanie i odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • Pracę w przyjaznej atmosferze i kameralnych warunkach
    • Możliwość realizacji własnych pomysłów i samodzielność w planowaniu zadań
    • Elastyczny grafik (możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin)

    Administratorem danych jest Formanway Małgorzata Tryfon . Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Formanway Małgorzata Tryfon . moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięci ich przez Formanway Małgorzata Tryfon.