Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości

PTAK SA.O firmie

  • Żeromskiego 6, Rzgów
    Rzgów, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

PTAK SA.

Żeromskiego 6

Rzgów

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny z właścicielami, instytucjami i urzędami celem pozyskania informacji o nieruchomościach

  • Wyszukiwanie gruntów pod projekty (w podziale na kategorie: turystyka, rozrywka, energia odnawialna)

  • Kategoryzacja gruntów inwestycyjnych – wprowadzanie danych do systemu

  • Okazjonalnie wykonywanie wizji lokalnych nieruchomości

  • Bieżąca współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Umiejętność poruszania się w Internecie i wyszukiwania informacji

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania relacji

  • Kreatywność i wytrwałość w dążeniu do celu

  • Umiejętność skutecznego pozyskiwania informacji, przedsiębiorczość

  • Dokładność i skrupulatność w budowaniu bazy

  • Minimum podstawowa wiedza z tematyki gruntów i nieruchomości

  • Znajomość pakietu Ms Office – w szczególności Excel

  • Zdolności analityczne

  • Umiejętność pracy zarówno indywidualnie, jak i w zespole

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Praca od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach 8:30-16:30

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

  • Zniżki u naszych partnerów, m.in. foodcourt, siłownia, odzież

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników