Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości

PTAK SA.O firmie

  • Rzgów, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

PTAK SA.

Żeromskiego 6

Rzgów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny z właścicielami, instytucjami i urzędami, celem pozyskania informacji o nieruchomościach
  • Wyszukiwanie gruntów pod projekty (w podziale na kategorie: turystyka, rozrywka, energia odnawialna)
  • Kategoryzacja gruntów inwestycyjnych – wprowadzanie danych do systemu
  • Badanie stanu nieruchomości (dane ewidencyjne, stan prawny, stan zagospodarowania, przeznaczenie nieruchomości)
  • Przygotowywanie analiz nieruchomości
  • Okazjonalnie wykonywanie wizji lokalnych nieruchomości
  • Bieżąca współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Minimum podstawowa wiedza z tematyki gruntów i nieruchomości
  • Umiejętność poruszania się w Internecie i skutecznego pozyskiwania informacji
  • Umiejętność czytania i wyciągania informacji z dokumentów dotyczących nieruchomości (Wypisy z Rejestru Gruntów, Księgi Wieczyste, Uchwały Gmin, Zapisy Miejscowych Planów, Studium)
  • Umiejętność pracy z Elektroniczną Bazą Ksiąg Wieczystych, Geoportalem, Systemami Informacji Publicznej i Przestrzennej Gmin
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania relacji
  • Kreatywność i wytrwałość w dążeniu do celu
  • Dokładność i skrupulatność w budowaniu bazy
  • Znajomość pakietu Ms Office – w szczególności Excel
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy zarówno indywidualnie, jak i w zespole
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Praca od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach 8:30-16:30
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Bezpłatna nauka angielskiego na terenie firmy

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

Młodszy Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości, Żeromskiego 6, Rzgów