Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. PR

TVN Grupa DiscoveryO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja przygotowań materiałów prasowych oraz materiałów promocyjnych
  • Redagowanie informacji prasowych
  • Współorganizacja eventów promocyjnych i konferencji prasowych
  • Organizacja działań promocyjnych na potrzeby kanałów Grupy TVN oraz opieka nad dziennikarzami/gwiazdami podczas ich realizacji
  • Udział w projektach marketingowych w zakresie organizacji działań PR

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: filologia, dziennikarstwo, marketing
  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Wiedza merytoryczna i umiejętności praktyczne z zakresu marketingu i PR
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Lekkie pióro
  • Kreatywność, inicjatywy, odpowiedzialność

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w największej prywatnej grupie medialnej w Polsce, która jest częścią amerykańskiego koncernu mediowego Discovery,
  • stabilne warunki zatrudnienia na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz karta sportową,
  • szereg działań rozwojowych (szkolenia, dofinansowanie do języka angielskiego),
  • możliwość działania w doświadczonym, zgranym zespole,
  • przyjazną atmosferę pracy – TVN został wielokrotnie wyróżniony w konkursach na najlepszego pracodawcę w Polsce.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • brak dress code’u

TVN Grupa Discovery

TVN Grupa Discovery to czołowy nadawca telewizyjny w Polsce, należący do wiodącego globalnego koncernu mediowego Discovery, którego programy od wielu lat informują, inspirują i bawią.

W ofercie TVN Grupa Discovery znajdują się 24 kanały telewizyjne, w tym stacje factualowe, lifestyle’owe, informacyjne, sportowe i filmowe oraz bogactwo treści dostępnych online, m.in. Player – jeden z najbardziej angażujących polskich serwisów VOD zawierający kanały na żywo oraz programy na żądanie, a także Eurosport Player oferujący najlepsze wydarzenia sportowe na żywo w sieci. Do nadawcy należy również TVN Media – jedno z wiodących biur sprzedaży reklam w Polsce.

Branża mediów i rozrywki rozwija się w niespotykanym dotąd tempie. Postęp technologiczny i transformacja cyfrowa zrewolucjonizowała sposób, w jaki pracujemy, nawiązujemy relacje czy spędzamy wolny czas.

Świat wokół nas podlega nieustannym zmianom, ale jedno pozostaje niezmienne - na pierwszym miejscu zawsze stawiamy naszego widza i odbiorcę. Jak nikt inny potrafimy opowiadać fascynujące historie, które angażują ludzi na całym świecie. Jeśli chcesz tworzyć i realizować to, o czym inni tylko marzą, należysz do grona entuzjastów digitalizacji i jesteś gotów rozwijać swoje kompetencje cyfrowe, dołącz do nas. TVN Grupa Discovery to jeden zespół. Wyróżniamy się jako indywidualności, ale stanowimy również zgraną drużynę, która sobie pomaga, motywuje i wspiera we wspólnym dążeniu do celu. Zapraszamy!

Młodszy Specjalista ds. PR, Warszawa