Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Prawa Żywościowego

Develey Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie aspektów jakościowych dla surowców stosowanych w firmie poprzez: zatwierdzanie i archiwizowanie w wewnętrznych systemach specyfikacji surowców oraz innych dokumentów jakościowych, prowadzenie analizy ryzyka, współudział w dopuszczaniu nowych surowców i dostawców

  • Tworzenie wewnętrznych planów kontroli jakości surowców

  • Udział w audytach zewnętrznych w zakresie zagadnień związanych z surowcami wynikających z wymagań: systemu IFS, produkcji EKO, produkcji bezglutenowej.

  • Weryfikacja etykiet produktów żywnościowych zgodnie z wymaganiami obowiązującej legislacji PL i UE

  • Tworzenie specyfikacji produktów brandowych oraz zgodnie z wymaganiami odbiorców

  • Zlecanie badań w laboratoriach zewnętrznych zgodnie z ustalonym haromonogramem i wymaganiami odbiorców

  • Współpraca z innymi działami i centralą firmy

  • Praca w systemach wewnętrznych firmy i odbiorców

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość prawa żywnościowego, w tym przepisów w zakresie znakowania produktów

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – technologia żywności, towaroznawstwo lub pokrewne

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy; umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Zdobywanie doświadczeń w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, pakiet sportowy)

  • Praca w systemie 1 zmianowym

  • Pakiet socjalny

  • Zajęcia z języków obcych

  • Pracę w dynamicznym środowisku pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Międzynarodowa firma z branży FMCG, jeden z najbardziej liczących się producentów musztard i sosów zimnych w Polsce i w Europie.

Przewiń do profilu firmy