Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy specjalista ds. Prawnych

Nexity Global S.A.O firmie

  • Bronowicka 130, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)

Nexity Global S.A.

Bronowicka 130

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i tłumaczenie dokumentów prawnych, w tym regulaminów i wewnętrznych aktów prawnych

  • Przeprowadzanie researchy prawniczych

  • Opracowywanie treści korespondencji wychodzącej z kontrahentami, urzędami, instytucjami i innymi organami administracji publicznej

  • Przygotowanie dokumentów sądowych

  • Wsparcie działu prawnego i innych pracowników firmy podczas ścisłej współpracy z prawnikiem

  • Archiwizacja dokumentów prawnych

Nasze wymagania

  • 4,5 rok studiów lub rozpoczętej aplikacji (pierwszy lub drugi rok)

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, w szczególności w piśmie (legal english)

  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w prawnej obsłudze firm

  • Znajomości prawa cywilnego i prawa pracy oraz prawa handlowego

  • Dyspozycyjności, odpowiedzialności i punktualności

  • Bardzo dobrej znajomości programów MS Office, w tym Word i Excel

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia i szkolenia

  • Rodzaj umowy odpowiadający Twoim potrzebom

  • Możliwość współpracy z czołowymi producentami pojazdów elektrycznych i stacji ładowania

  • Elastyczność czasu pracy

  • Budowa super-innowacyjnej firmy, która jest jednocześnie stabilna i już udowodniła swoją wartość - jesteśmy na głównym piętrze giełdy

  • Partnerskiego podejścia do wszelkich zadań - nie jesteśmy korporacją 😊

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Etapy rekrutacji
1

Selekcja CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie F2F

Jako NEXITY (nexity.io) jesteśmy liderem innowacji w dziedzinie elektromobilności i zrównoważonej, rozproszonej energii. Dostarczamy kompleksowe usługi do zarządzania infrastrukturą i ekosystemem pojazdów elektrycznych w całym łańcuchu wartości dla elektromobilności. Jesteśmy dostawcą globalnej platformy umożliwiającej jej użytkownikom swobodny dostęp do dowolnego punktu ładowania.

Dostarczamy narzędzia pozwalające użytkownikom pojazdów elektrycznych ładować się w dowolnym miejscu bez ograniczeń i jakichkolwiek barier. Oferujemy kompletne, uniwersalne i elastyczne rozwiązanie pozwalające na prowadzenie elektromobilnego biznesu każdemu, kto tylko posiada stację lub profesjonalną sieć stacji do ładowania. To wszystko przy jednoczesnym zapewnieniu łatwego dostępu użytkownikowi do punktu ładowania w ramach gwarantowanej usługi roamingowej. Ale to nie wszystko... W zanadrzu mamy jeszcze sporo przełomowych projektów.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli szukasz miejsca, które pozwoli Ci rozwinąć swój potencjał, współtworząc firmę - to jest praca dla Ciebie!

Dowiedz się o nas więcej!