Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. Prawnych

MINUTOR ENERGIA SP. Z O.O.O firmie

  • Mikołowska 26, Mysłowice
    Mysłowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

MINUTOR ENERGIA SP. Z O.O.

Mikołowska 26

Mysłowice

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie, opiniowanie i weryfikowanie umów,

  • dokonywanie analiz stanów faktycznych i prawnych,

  • współpracę podczas przygotowywania ofert dotyczących zamówień publicznych poprzez analizę i przygotowywanie dokumentacji przetargowej,

  • bieżące monitorowanie zmian przepisów prawa, w szczególności w zakresie odnawialnych źródeł energii, prawa energetycznego, prawa spółek handlowych, prawa cywilnego i budowlanego,

  • informowanie współpracowników o zmianach w przepisach oraz za ich analizę,

  • archiwizowanie dokumentów z bieżącej działalności spółki,

  • prowadzenie bieżącej korespondencji z kontrahentami, klientami, pracownikami,

  • współpracę z zewnętrznymi kancelariami prawnymi.

Nasze wymagania

  • chcesz uczestniczyć w słonecznej rewolucji i realizować swoje cele zawodowe w dynamicznie rozwijającej się spółce o zasięgu ogólnopolskim,

  • jesteś studentem co najmniej czwartego roku studiów prawniczych albo posiadasz wykształcenie prawnicze,

  • jesteś osobą sumienną i dokładną oraz cechuje Cię wysoka kultura osobista,

  • z łatwością samodzielnie wykonujesz powierzone zadania,

  • cechuje Cię dobra organizacja pracy własnej i aktywna postawa,

  • cenisz sobie współpracę zespołową oraz ciekawe, ambitne wyzwania, a praca pod presją czasu nie sprawia Ci kłopotu (doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie Twoim dodatkowym atutem),

  • interesujesz się prawem odnawialnych źródeł energii oraz prawem energetycznym,

  • jesteś osobą mobilną oraz dyspozycyjną i posiadasz prawo jazdy kategorii B,

  • znasz i biegle posługujesz się pakietem MS Office.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji,

  • nowoczesne narzędzia pracy,

  • wsparcie merytoryczne zarówno na etapie wdrożenia, jak i w trakcie późniejszego rozwoju,

  • realny wpływ na rozwój firmy,

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole, wśród ludzi pełnych pasji i zaangażowania.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

MINUTOR ENERGIA TWORZĄ NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZENI SPECJALIŚCI W BRANŻY ENERGETYCZNEJ.

NASZA MISJA:

ZIELONA POLSKA

SŁONECZNA REWOLUCJA

NIEZALEŻNOŚĆ ENERGETYCZNA

Przewiń do profilu firmy