Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy specjalista ds. prawnych

Polsat Media Biuro Reklamy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.O firmie

  • ul. Ostrobramska 77
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Polsat Media Biuro Reklamy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Ostrobramska 77

Warszawa

Polsat Media -  Biuro Reklamy kanałów telewizyjnych Grupy Polsat poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • opiniowanie spotów reklamowych, wskazań sponsorskich, lokowania produktu
  • przygotowywanie projektów opinii prawnych
  • przygotowywanie projektów umów
  • przygotowywanie pism sądowych
  • archiwizowanie dokumentów prawnych
  • budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami
Czego oczekujemy:
  • znajomości regulacji prawnych w zakresie mediów - znajomość prawa- dobrej znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie pod presją stresu i czasu

Gwarantujemy:

  • pracę w doświadczonym i ambitnym zespole
  • przyjazną  atmosferę
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny)
za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne