APM Development spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (00-716), ul. Bartycka 85 lok. U1 („APM Development”), jako Administrator danych, informuje, iż Państwa dane osobowe zawarte w CV będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko. Podstawą podania danych jest art. 22¹ § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. W przypadku podania szerszego zakresu danych, niż podany w art. 22¹ § 1 k. p. tj. imię (imiona) i nazwisko,  data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia) prosimy dołączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez APM Development sp. z o.o., jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji, a których obowiązek podania nie wynika z Kodeksu pracy w celu przeprowadzenia ww. procesu rekrutacji”.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. prawnych

APM Development Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 5 dni
    do: 28 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad obiegiem dokumentacji wewnętrznej i zewnętrznej,

  • opracowywanie projektów uchwał, pełnomocnictw oraz innych dokumentów korporacyjnych

  • opracowywanie projektów pism w postępowaniach sądowych (w szczególności rejestrowych i wieczystoksięgowych), sądowoadministracyjnych oraz administracyjnych,

  • udział w przygotowaniu projektów umów cywilnoprawnych, w tym zwłaszcza umów deweloperskich, umów przedwstępnych sprzedaży oraz umów sprzedaży nieruchomości,

  • udział w analizie problemów prawnych pojawiających się w codziennej działalności APM Development

Nasze wymagania

  • ukończony IV rok studiów prawniczych (mile widziani absolwenci studiów z pozytywnym wynikiem egzaminu wstępnego na aplikację adwokacką/radcowską)

  • dobra znajomość przepisów prawa cywilnego oraz prawa spółek

  • dostępność w wymiarze pełnego etatu

  • zaangażowanie, dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność, skrupulatność oraz umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w działach prawnych lub w kancelariach prawnych

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko (poprzedzone 3-miesięcznym okresem próbnym)

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

• APM Development to grupa deweloperska z ponad 15 letnim doświadczeniem na warszawskim rynku mieszkaniowym. W swoim dorobku mamy już ponad 1000 mieszkań wybudowanych w inwestycjach położonych w różnych dzielnicach Warszawy. Od 2006 roku APM Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Developerskich. Spółka dynamicznie się rozwija, planując ekspansję na nowe obszary rynku nieruchomości.

• Dział Prawny APM Development zapewnia bieżącą i kompleksową obsługę spółek z grupy APM Development, przede wszystkim w zakresie spraw korporacyjnych, obsługi sprzedaży mieszkań (umowy deweloperskie) oraz transakcji nieruchomościowych.