Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. prawnych

Fundusz Hipoteczny DOM S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

aleja Jana Pawła II 29

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analiza tematów prawnych pojawiających się w codziennej działalności Spółki,

  • analiza stanu prawnego nieruchomości oraz spółdzielczych własnościowych praw do lokali,

  • przygotowywanie projektów umów, w szczególności umów renty odpłatnej, umów o dożywocie oraz umów sprzedaży,

  • opracowywanie projektów pism w postępowaniach sądowych (w szczególności rejestrowych i wieczystoksięgowych), sądowoadministracyjnych oraz administracyjnych,

  • opracowywanie projektów uchwał, pełnomocnictw oraz innych dokumentów korporacyjnych,

  • opieka nad obiegiem dokumentacji wewnętrznej i zewnętrznej,

  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi, w szczególności z kancelariami i urzędami,

  • pozyskiwanie dokumentów niezbędnych do zawierania przez Spółkę umów bądź podejmowania działań przed stosownymi organami

Nasze wymagania

  • ukończone studia prawnicze (mile widziani absolwenci studiów o statusie aplikanta adwokackiego/radcowskiego),

  • dobra znajomość przepisów prawa cywilnego, administracyjnego, budowlanego oraz prawa spółek,

  • dostępność w wymiarze pełnego etatu,

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w działach prawnych lub w kancelariach prawnych,

  • duża samodzielność, samodyscyplina i ponadprzeciętna dokładność,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą (do wyboru)

  • narzędzia niezbędne do pracy – laptop i telefon komórkowy

  • pracę w miłej, przyjaznej atmosferze

  • pakiet opieki medycznej Enel-Med

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Prosimy o podanie wysokości oczekiwanego wynagrodzenia brutto.

Uwaga: aplikacje, które nie będą zawierały tej informacji nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Jesteśmy najstarszą i największą instytucją w Polsce oferującą Hipotekę Odwróconą. Już 14. rok pomagamy polskim Seniorom poprawić ich sytuację finansową dzięki wypłacanej rencie dożywotniej. Prowadzimy działalność w największych miastach Polski.

Od listopada 2012 roku jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Przewiń do profilu firmy