Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Prawnych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 03.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    CD PROJEKT RED to niezależne studio developerskie znane na świecie dzięki kultowej serii gier RPG Wiedźmin. Naszą misją jest tworzenie najlepszych na świecie gier RPG oraz dzielenie się tą pasją z innymi. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć otoczenie nie tylko profesjonalne i twórcze, ale także przyjazne, gdzie pracownicy znają się i wzajemnie o siebie dbają.

    (Corporate Governance Legal)
    Miejsce pracy: Warszawa
    Obecnie poszukujemy energicznej i samodzielnej osoby, która dołączy do zespołu Corporate Governance Legal. Posiadasz pierwsze doświadczenie w obszarze prawa gospodarczego i cechuje Cię dobra organizacja pracy własnej? Cenisz sobie pracę w kreatywnym środowisku? Zgłoś się do nas, może to właśnie na Ciebie czekamy! :)

    OBOWIĄZKI W KILKU SŁOWACH

    • Przygotowywanie wewnętrznych aktów prawnych (regulaminów, procedur, instrukcji).
    • Przygotowywanie pism, opinii i umów, ekspertyz.
    • Stałe monitorowanie zmian w otoczeniu prawnym.
    • Wsparcie pracowników działu w wykonywaniu bieżącej obsługi prawnej Spółki.
    • Archiwizacja i nadzór nad dokumentacją prawną.

    CZEGO OCZEKUJEMY?

    • Wykształcenia prawniczego.
    • Bardzo dobrej znajomości przepisów prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w tym szczególnie prawa cywilnego i spółek handlowych.
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, w tym angielskiego prawniczego pozwalającego na swobodną pracę w tym języku.
    • Znajomości pakietu Office oraz systemu Lex.
    • Samodzielności w działaniu i odpowiedzialności.
    • Komunikatywności i zaangażowania.
    • Wysokiej efektywności, sumienności oraz samodyscypliny.
    • Chęci uczenia się i podejmowania nowych wyzwań.

    CO OFERUJEMY W ZAMIAN?

    • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia.
    • Prywatną opiekę medyczną (Enelmed, LuxMed lub Medicover).
    • Duży poziom samodzielności i odpowiedzialności.
    • Pracę w międzynarodowym środowisku prawdziwych pasjonatów.
    • Brak monotonii w codziennej pracy!
    • Genialny wybór herbat oraz wyborną kawę :).
    • Kantynę serwującą codziennie świeże i zdrowe posiłki.
    • Owoce z ekologicznych upraw dwa razy w tygodniu.
    • Prywatną siłownię 24/7 z trenerem personalnym.
    • Piękne i nowoczesne biuro.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest CD PROJEKT S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu zaproszenia Cię do naszego procesu rekrutacyjnego i jego przeprowadzenia, w tym prowadzenia negocjacji warunków pracy. Respektujemy prawa dotyczące prywatności Twoich danych, tj. prawa dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli informacyjnej).

    bottom