Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Procesów Wspierających w Archiwum

KRUK S.A.O firmie

  • Wołowska 8, 51-116 Wrocław, Polska
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

KRUK S.A.

Wołowska 8

Wrocław

Młodszy Specjalista ds. Procesów Wspierających w Archiwum

OPIS STANOWISKA/ZADANIA:

  • Prowadzenie archiwów dla spraw obsługiwanych przez Grupę Kapitałową KRUK
  • Segregacja, ewidencjonowanie, tworzenie zbiorów dokumentacji związanej z procesem windykacji
  • Przechowywanie, porządkowanie, zabezpieczanie i utylizacja zasobu dokumentacji
  • Udostępnianie dokumentów w formie papierowej lub elektronicznej klientom wewnętrznym i zewnętrznym
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w ramach procesu zarządzania dokumentacją
  • Bieżąca współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Spółki w celu podnoszenia standardów jakości i terminowości obsługi w ramach wyznaczonych zadań

OCZEKIWANIA:

  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Outlook, Word i Excel)
  • Zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Dokładność i sumienność w realizacji wyznaczonych zadań indywidualnych oraz zespołowych
  • Systematyczność, skrupulatność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub praca o charakterze administracyjnym
  • Wiedza z zakresu Lean
  • Praktyczna znajomość aplikacji Teams

OFERUJEMY:

  • Pracę opartą o umowę o pracę
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną; Luxmed znajduje się tylko 100m od firmy (Wrocław)
  • System kafeteryjny MyBenefit
  • Atrakcyjne cenowo ubezpieczenie na życie dla pracownika i jego rodziny
  • Parking dla rowerów i samochodów, miejsce do ładowania hulajnogi  i roweru elektrycznego

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy