Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. procesowania sprzedaży (region CEE)

Mitsubishi Electric Europe

Krakowska 48

Balice (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zamówień oraz wystawianie dokumentów sprzedaży

  • wystawianie dokumentów magazynowych dotyczących sprzedawanych towarów

  • bieżąca komunikacja z Działem Sprzedaży oraz z Klientami w zakresie realizacji zamówień

  • kontrola rozrachunków oraz udzielonych limitów kredytowych w ramach realizowanych

  • zamówień

  • wystawianie faktur korygujących

  • obsługa zwrotów oraz reklamacji klientów

  • tworzenie bazy klientów w SAP CRM;

  • kontrolowanie zamówień sprzętu na wypożyczeniach klientów oraz pracowników

  • sprawdzanie dostępności i cen towarów w SAP

  • organizowanie ekspresowych wysyłek

  • koordynowanie harmonogramu dostaw

  • kontakt z Działem Zakupów w celu terminowej realizacji dostawy towarów;

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy z Klientem B2B

  • troska o jakość wprowadzanych danych

  • terminowe wykonywanie zadań

  • radzenie sobie z zadaniami pod presją czasu

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • podstawowa wiedza z zakresu księgowości

  • umiejętność współpracy z klientem zewnętrznym i wewnętrznym

Mile widziane

  • znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

  • premie kwartalne

  • pracę w międzynarodowym środowisku (Klienci na terenie CEE)

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu (podział na specjalizacje)

  • zróżnicowany zakres obowiązków (praca z Klientem, praca z dokumentami)

  • naukę systemu SAP

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Poszukujemy osoby, która dołączy do 10-osobowego zespołu.

Do głównych zadań zespołu należy wspieranie procesów sprzedaży, tak żeby realizacja zamówień odbyła się bez błędów i terminowo. Praca polega na codziennej współpracy z działem sprzedaży, księgowością, magazynem oraz naszymi Klientami.

Jeśli jesteś osobą, która od razu zauważy brak „przecinka i kropki”, a dodatkowo potrafi pracować z dużą ilością danych, to zdecydowanie miejsce dla Ciebie.

Bardzo dynamiczne środowisko pracy wymaga gotowość do wykonywania zadań ad hoc.

Nasz zespół odpowiada za wsparcie procesów związanych z zamówieniami głownie na terenie Europy Środkowo- Wschodniej, dlatego praca w języku angielskim będzie codziennością.

Stanowisko docelowo będzie wymagało samodzielności, ale pomożemy Ci nauczyć się wszystkiego po kolei.

Przewiń do profilu firmy