Ta oferta pracy jest nieaktualna od 63 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. procesowania zamówień na terenie CEE

  • Balice (pow. krakowski), Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polski oddział Mitsubishi Electric zarządza sprzedażą, serwisem oraz wsparciem technicznych poprzez lokalne biura oraz sieć dystrybutorów w regionie Europy Środkowo Wschodniej, która obejmuje Polskę, Czechy, Węgry, Słowację, Rumunię, Bułgarię, Słowenię oraz pozostałe kraje bałkańskie.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Balice ul. Krakowska 48
    Godziny pracy: 8:00-16:00

    Do naszego działu wsparcia procesów sprzedaży poszukujemy osoby, która dołączy do 9 osobowego zespołu.
    Do głównych zadań zespołu należy wspieranie procesów sprzedaży, tak żeby realizacja zamówień (automatyka przemysłowa) odbyła się bez błędów i na czas. Praca polega na codziennej współpracy z działem sprzedaży, księgowością, magazynem oraz naszymi Klientami.
    Jeśli jesteś osobą, która potrafi pracować z dużą ilością danych, to zdecydowanie miejsce dla Ciebie.
    Bardzo dynamiczne środowisko pracy wymaga też bycia „na tak”, będziemy często prosić Cię o pomoc.
    Nasz zespół odpowiada za wsparcie realizowania zamówień głownie na terenie Europy Środkowo- Wschodniej, dlatego praca w języku angielskim będzie codziennością.
    Stanowisko docelowo będzie wymagało samodzielności, ale pomożemy Ci żebyś nauczył się wszystkiego po kolei.

    Wymagania:

    • Sumienność i dokładność
    • Terminowe wykonywanie zadań
    • Radzenie sobie z zadaniami pod presją czasu
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
    • Umiejętność współpracy w klientem zewnętrznym i wewnętrznym /odpowiadanie na maile i zapytania telefoniczne, poszukiwanie rozwiązania
    • Zaangażowanie, wspieranie kolegów z działu

    Co oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (pierwsza umowa na 3 miesiące, kolejna 12 miesięcy)
    • Pracę w międzynarodowym środowisku (Klienci na terenie CEE)
    • Używanie języka angielskiego, na co dzień
    • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu (podział na funkcje)
    • Zróżnicowany zakres obowiązków ( praca z Klientem, praca w systemie)
    • Naukę systemu SAP
    • Imprezy firmowe
    • Nieformalny stój w pracy
    • Świeże owoce w pracy

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ

    Informujemy, że skontaktujemy się  z wybranymi kandydatami

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)