Młodszy Specjalista ds. Procesu Prawnego

Kancelaria Prawna Raven P. Krupa sp. k.O firmie

Rekrutacja zdalna

Kancelaria Prawna Raven P. Krupa sp. k.

Wołowska 8

Wrocław

Kancelaria Prawna RAVEN to zespół 200 profesjonalistów, specjalizujących się w obsłudze wierzytelności. Jesteśmy jedną z największych kancelarii prawnych zajmujących się dochodzeniem należności na drodze sądowej i egzekucyjnej, realizując przy tym naszą strategię z wykorzystaniem lean management. Współpracujemy z instytucjami finansowymi oraz funduszami sekurytyzacyjnymi, a co rocznie kierujemy do postępowania sądowego i egzekucji komorniczej kilkaset tysięcy spraw.

Do Działu Prawnego poszukujemy młodszego specjalisty/specjalisty odpowiedzialnego za obsługę korespondencji na etapie postępowania sądowego. Na co dzień pracujemy w naszej siedzibie we Wrocławiu, ale obecnie ze względu na sytuację epidemiczną wykorzystujemy możliwości pracy zdalnej.

Miejsce pracy: Wrocław

ZADANIA:

  • Rejestracja i obsługa korespondencji przychodzącej na etapie postępowania sądowego
  • Przygotowywanie projektów pism procesowych na etapie sądowym
  • Analiza zagadnień prawnych związanych ze zmianami w prawie
  • Bieżące monitorowanie spraw na etapie sądowym, kontakt z sądem
  • Uczestnictwo w pracach rozwojowych i projektowych

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Wiedza z zakresu prawa cywilnego oraz procedury cywilnej
  • Dobra znajomość MS Office
  • Dokładność
  • Sumienność
  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz współpracy z zespołem

Mile widziane:

  • Ukończone studia prawnicze, administracyjne lub w trakcie tych studiów
  • Posługiwanie się systemami LEX oraz Legalis

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na czas określony (planowane zatrudnienie do końca grudnia 2020)
  • Zdobycie doświadczenia w kancelarii prawnej należącej do międzynarodowej grupy
  • Zdobycie unikalnych kompetencji łączących aspekty prawne i biznesowe
  • Możliwość rozwoju umiejętności prawniczych podczas współpracy z radcami prawnymi, aplikantami, specjalistami
  • Możliwość rozwoju i pracy w duchu filozofii LEAN
  • Pracę w zgranym, energicznym i pogodnym zespole profesjonalistów
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Bezpłatna, prywatna opieka medyczna; Luxmed znajduje się tylko 100m od firmy (Wrocław)
  • Atrakcyjne cenowo ubezpieczenie na życie dla pracownika i jego rodziny
  • Parking dla rowerów i samochodów, miejsce do ładowania hulajnogi  i roweru elektrycznego

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy