Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds Procesu Prawnego

Kancelaria Prawna Raven P. Krupa sp. k.O firmie

Kancelaria Prawna Raven P. Krupa sp. k.

Wołowska 8

Wrocław

OPIS STANOWISKA/ZADANIA:

Kancelaria Prawna RAVEN to zespół 200 specjalistów specjalizujących się w obsłudze wierzytelności. Jesteśmy jedną z największych kancelarii prawnych zajmujących się dochodzeniem należności na drodze sądowej i egzekucyjnej, realizując przy tym naszą strategię z wykorzystaniem lean management. Współpracujemy z instytucjami finansowymi oraz funduszami sekurytyzacyjnymi, a co rocznie kierujemy do postępowania sądowego i egzekucji komorniczej kilkaset tysięcy spraw.

Do II Zespołu Prawnego poszukujemy młodszego specjalisty/specjalisty odpowiedzialnego za prowadzenie postępowania sądowego w sprawach cywilnych pozostających w naszej obsłudze. Na co dzień pracujemy w naszej siedzibie we Wrocławiu, ale obecnie ze względu na sytuację epidemiczną  wykorzystujemy możliwości pracy zdalnej.

DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO:

  • Sporządzanie i redagowanie pism procesowych w sprawach z zakresu prawa cywilnego
  • Weryfikacja dokumentów procesowych otrzymanych z Sądu oraz przedkładanych do Sądu w trakcie postępowania cywilnego
  • Analiza zagadnień prawnych związanych ze zmianami w prawie
  • Wprowadzanie korespondencji otrzymanej z Sądów
  • Bieżące monitorowanie spraw na etapie sądowym, kontakt z sądem
  • Wdrażanie optymalizacji oraz zmian w realizowanych procesach

POSZUKUJEMY OSÓB, KTÓRE:

  • Są studentami ostatniego roku lub absolwentami Wydziału Prawa lub Administracji
  • Posiadają wiedzę z zakresu prawa cywilnego oraz procedury cywilnej
  • Są otwarte na zmianę
  • Kierują się wartościami takimi jak: szacunek, wzajemna pomoc, tolerancja i partnerstwo
  • Chętnie zdobywają nową wiedzę i umiejętności
  • Mają wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Potrafią pracować samodzielnie oraz współpracować z zespołem

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość systemów LEX oraz Legalis
  • Znajomość produktów MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Doświadczenie w prowadzeniu postępowania sądowego w sprawach cywilnych

OFERUJEMY:

  • Zdobycie doświadczenia w kancelarii prawnej należącej do międzynarodowej grupy
  • Możliwość poznania i pracy w oparciu o założenia metodologii Lean Management
  • Możliwość rozwoju umiejętności prawniczych podczas współpracy z radcami prawnymi, aplikantami, specjalistami
  • Możliwość pogłębienia wiedzy dzięki dostępowi do firmowej Biblioteki
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość korzystania z kafeterii MyBenefit
  • Bezpłatna, prywatna opieka medyczna; Luxmed znajduje się tylko 100m od firmy (Wrocław)
  • Atrakcyjne cenowo ubezpieczenie na życie dla pracownika i jego rodziny
  • Parking dla rowerów i samochodów, miejsce do ładowania hulajnogi  i roweru elektrycznego

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy