Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Procesu Prawnego

RAVENO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie projektów pism procesowych na etapie sądowym

  • Rejestracja i obsługa korespondencji przychodzącej na etapie postępowania sądowego

  • Weryfikowanie skuteczności procesu

  • Dostosowanie procesu do zmian w prawie

  • Bieżące monitorowanie spraw na etapie sądowym, kontakt z sądem

  • Uczestnictwo w pracach rozwojowych i projektowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (kierunek: prawo i administracja)

  • Wiedza z zakresu prawa cywilnego oraz procedury cywilnej

  • Kierują się wartościami takimi jak: szacunek, wzajemna pomoc, tolerancja i partnerstwo

  • Chęć zdobywania nowej wiedzy i umiejętności

  • Odpowiedzialność za powierzone izadania

  • Samodzielnie oraz umiejętność współpracy z zespołem

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

  • Zdobycie doświadczenia w kancelarii prawnej należącej do międzynarodowej grupy

  • Zdobycie unikalnych kompetencji łączących aspekty prawne i biznesowe

  • Możliwość rozwoju umiejętności prawniczych podczas współpracy z radcami prawnymi, aplikantami, specjalistami

  • Pakiet świadczeń socjalnych: dofinansowanie do karty Multisport, bezpłatna prywatna opieka medyczna Luxmed, kafeteria MyBenefit, atrakcyjne cenowo ubezpieczenie na życie dla pracownika i jego rodziny

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

RAVEN

RAVEN - KANCELARIA PRAWNA to zespół specjalistów, obecnie prowadzących w imieniu swoich klientów blisko 1 mln postępowań. Zajmujemy się obsługą portfeli wierzytelności nabytych przez fundusze z Grupy Kapitałowej KRUK.

Nasz zespół to zespół z pasją, dlatego szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca, to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja. Pracujemy w filozofii Lean i nieustannie doskonalimy nasze procesy prawne i biznesowe. Nasze relacje opieramy na wzajemnym szacunku i partnerstwie.

Przewiń do profilu firmy