Oferta pracy

ARTUR WYDRA WDR ELEKTRO

Młodszy specjalista ds. produkcji

ARTUR WYDRA WDR ELEKTROO firmie

  • Mrozowa 31A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 29 lis 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Mrozowa 31A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie technologii produkcji wiązek kablowych, montażu płytek elektronicznych oraz produkcji urządzeń elektronicznych

  • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego

  • Udział w opracowywaniu kosztorysów projektów

  • Rozwiązywanie bieżących problemów zaistniałych w procesie produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Język angielski średnio-zaawansowany (B2)

  • Samodzielność

  • Znajomość podstaw rysunku technicznego

  • Umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • Znajomość podstaw zarządzania jakością (ISO 9001:2015)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość procesów produkcji urządzeń elektronicznych, płytek elektronicznych i wiązek kablowych.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego

  • Pracę w miłej koleżeńskiej atmosferze z młodym i dynamicznym zespołem

  • Możliwość rozwoju oraz awansu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

WDR Elektro to firma zajmująca się montażem płytek elektronicznych, produkcją wiązek kablowych i produkcją urządzeń elektronicznych.

Przewiń do profilu firmy