Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. Produkcji

HFT71 Sp. z o.o.O firmie

HFT71 Sp. z o.o.

Targowa 4

Wrocław

HFT71 Sp. z o.o. to jedna z prężnie rozwijających się firm na Dolnym Śląsku w obszarze szeroko rozumianego zdobienia odzieży. Początkowo naszą specjalizacją był haft jednak dzięki wysoce wykwalifikowanemu zespołowi pracowników udało nam się wdrożyć nowoczesne technologie, które pozwalają rozwijać naszą firmę i sprostać wymaganiom naszych klientów.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej
  • Kontakt z pracownikami działów produkcyjnych
  • Wsparcie wiedzą produkcyjną oraz doświadczeniem działu Obsługi Klienta
  • Zamówienie komponentów produkcyjnych
  • Wsparcie pracy planistów produkcji
  • Przygotowywanie wizualizacji dla klientów
  • Dbanie o płynny obieg dokumentacji w firmie
  • Przygotowanie plików graficznych dla produkcji
  • Wykonywanie zdjęć z realizowanych zamówień

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - wymóg konieczny
  • Znajomość pakietu MS Office w tym Exel na poziomie średnio-zaawansowanym
  • Dobre umiejętności interpersonalne i pracy w zespole
  • Zaangażowanie i sumienność
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość fotografii produktowej
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • Znajomość obsługi programów graficznych
  • Znajomość programu Subiekt GT, SAP

Oferujemy:

  • Parking
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń
  • Karta sportowa (Multisport)
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Opieka medyczna
  • Nielimitowana woda/kawa/herbata
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Jeśli spełniasz powyższe kryteria i zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij nam swoje CV w tytule maila podając nazwę stanowiska. W dokumentach aplikacyjnych zawrzyj też poniższą klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych.
Administratorem Twoich danych osobowych jest HFT71 Sp. z o. o.  ul. Targowa 4 52-326 Wrocław. Przesłanie danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 221  Kodeksu Pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Informujemy, że masz prawo do cofnięcia zgodny, wglądu do danych, do ich sprostowania, anulowania, usunięcia i przeniesienia. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.hft71.pl/polityka-prywatnosci.

Jeżeli wyrażasz zgodę na udział w przyszłym procesach rekrutacyjnych w dokumentach aplikacyjnych zawrzyj poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HFT71 Sp. z o. o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne