Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Produktów i Analiz Rynkowych

RESPECT ENERGY S.A.

Ludwika Rydygiera 8

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa systemów automatycznych wycen oraz ich rozbudowa,

  • Tworzenie oraz rozwój produktów w obszarze sprzedaży gazu oraz energii elektrycznej,

  • Tworzenie strategii sprzedażowych,

  • Rozwój narzędzi do ofertowania klientów na gaz oraz energię,

  • Wsparcie działu handlowego w obszarze produktów oraz wycen,

  • Wizualizacja danych i wyników,

  • Budowanie raportów m.in. w Power BI.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane z zakresu ekonomii, metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne, energetyka),

  • Wysokie umiejętności analityczne oraz komunikacyjne,

  • Umiejętność analizowania i interpretacji danych oraz przejrzystej ich wizualizacji,

  • Zaawansowana znajomość MS Excel,

  • Podstawowe umiejętności tworzenia zapytań w SQL.

Mile widziane

  • Znajomość programowania w Python (numpy, pandas, plotly lub matplotlib),

  • Doświadczenie w branży energetycznej.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Wygodne stanowisko programistyczne z nowym sprzętem i czterema monitorami,

  • Pracę z pasjonatami w swojej dziedzinie,

  • Swobodną atmosferę pracy,

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • napoje

RESPECT ENERGY S.A. jest jednym z największych niezależnych podmiotów na rynku energii elektrycznej w Polsce. Prowadzimy intensywne działania w zakresie dostępu do czystej energii oraz tworzymy inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych. Współpracujemy z najliczniejszą grupą wytwórców produkujących energię z odnawialnych źródeł. Działalność naszej spółki skupia się na wielu dziedzinach – od handlu hurtowego energią, prawami majątkowymi czy gwarancjami pochodzenia, po sprzedaż energii do odbiorców końcowych oraz kompleksowe rozwiązania dla firm w zakresie instalacji kogeneracyjnych, opartych o gaz ziemny, LNG oraz biogaz.

Przewiń do profilu firmy