Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Produktu (Fashion)

AZAGroup S.A

aleja Wyścigowa 6

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie kategorią produktową (obuwie lub odzież) na stronie www sklepu (akceptacja procesów związanych z wprowadzeniem produktu na stronę, kategoryzacja produktów na podstawie trendów modowych oraz sprzedażowych, wycena oraz bieżące zarządzanie ceną produktów, w tym tworzenie cenników wyprzedażowych, pozycjonowanie produktów oraz tworzenie kategorii specjalnych pod działania marketingowe)

  • analiza sprzedaży, działania mające na celu optymalizację i redukcję kosztów,

  • tworzenie raportów na podstawie analizy sprzedaży,

  • identyfikacja bieżących trendów, udział w budowaniu kolekcji,

  • analiza konkurencji, tendencji rynkowych oraz nowości wprowadzanych na rynek,

  • wsparcie w zakresie budowania planów rozwoju kategorii produktów,

  • bezpośrednia współpraca z Magazynem, Studiem Fotograficznym, Działem Brandowym oraz Działem Zakupu.

Nasze wymagania

  • znajomość trendów modowych, zainteresowanie branżą fashion,

  • znajomość nazewnictwa fasonów i stylów obuwia i odzieży,

  • dobra znajomość MS Excel,

  • analityczne i kreatywne podejście do pracy,

  • dążenie do samodzielności, dbałość o szczegóły,

  • dążenie do wychodzenia z inicjatywą oraz zaangażowanie,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • pracę w branży modowej w doświadczonym zespole, który szkoli i wspiera – wprowadzimy Cię w świat e-commerce tak, abyś mógł/mogła stać się samodzielnym specjalistą w swojej dziedzinie,

  • pracę w systemie hybrydowym: stacjonarną 2 dni w tygodniu, 3 dni zdalnie,

  • pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, budżet szkoleniowy, zniżki pracownicze, udział w eventach integracyjnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • wyprawka dla dziecka

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multsport

AZAGroup jest firmą z branży e-commerce prowadzącą sklepy z obuwiem i odzieżą Born2be oraz Renee w Polsce i zagranicą.

Podstawą rozwoju naszej firmy jest zmiana. Nasz sukces opiera się na tym, że potrafimy się uczyć i chcemy eksperymentować. Budujemy i sprawdzamy efekty kolejnych projektów. Tworzymy nowe rozwiązania i udoskonalamy istniejące.

Napędem dla naszego rozwoju są otwarci, pełni zapału ludzie. Obecnie AZATeam liczy ponad 200 osób pracujących w działach IT, e-commerce, produktu, marketingu, w logistyce czy Biurze Obsługi Klienta.

Przewiń do profilu firmy