Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. produktu

INVENA S.A.O firmie

  • Koszalin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
miejsce pracy: Koszalin, Grabskiego 3

Jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie techniczne w obszarze wyrobów budowlanych oraz w kontroli jakości (mile widziane)

oraz

  • Masz umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Znasz CAD, lub inne programy graficzne (mile widziane)
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Jesteś zorientowana/y na osiąganie celu i dobrze organizujesz własny czas
  • Masz rozwinięte zdolności manualne i interpersonalne

… to bardzo możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie?

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Nadzór nad dokumentacją wyrobów budowlanych wymaganą przepisami prawnymi, zlecanie badań, atestacji
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej oferowanych wyrobów budowlanych oraz nadzór nad jej zgodnością
  • Przeprowadzanie ocen technicznych i odpowiednich badań wyrobów będących w ofercie Invena oraz planowanych do wdrożenia
  • Nadzór nad gospodarką odpadami opakowaniowymi i elektronicznymi
  • Przeprowadzanie kontroli jakości produktów
  • Współpraca przy analizie wyrobów niezgodnych
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych wyrobów budowlanych

Oferujemy:

  • Ciekawe zadania i pakiet szkoleń rozwojowych
  • Kwartalny system premiowy oparty o cele
  • Świetny zespół, który inspiruje ludzi, by niemożliwe stało się możliwe
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport i inne benefity do wyboru na platformie
  • Elastyczny czas pracy, który pozwala nam wybrać, które 8h w pomiędzy 7:00 a 17:00 poświęcimy pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Czujesz, że to praca dla Ciebie? Nie wahaj się – wyślij swoje CV za pomocą przycisku „Aplikuj”. A jeśli nie jesteś pewien - daj sobie szansę, wyślij swoją aplikację i porozmawiajmy. ?

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INVENA S.A. w celu i zakresie niezbędnym dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, a także z  ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000) z dnia 10.05.2018 roku"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy