Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Produktu

Cereal Partners Poland Toruń-PacificO firmie

Rekrutacja zdalna

Cereal Partners Poland Toruń-Pacific

Szosa Lubicka 38/58

Toruń

Jeśli jesteś zainteresowany praca jako

Zakres zadań:

Odpowiedzialność za budowanie, planowanie i wdrażanie strategii marketingowej w tym:

  • opracowywanie rocznych planów działań marketingowych dla marki, ich wdrażanie oraz nadzór nad realizacją i skutecznością strategii
  • zarządzanie budżetem marketingowym
  • organizacja akcji promocyjnych
  • współpraca z agencjami reklamowymi
  • bieżąca współpraca z działem Trade Marketingu oraz Działem Sprzedaży w zakresie budowania wizerunku marki oraz realizacji wolumenów i poziomu zysków dla marki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: marketing i zarządzanie, ekonomia)
  • min. 2-letnie doświadczenie w Dziale Marketingu (preferowania branża FMCG)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie)
  • umiejętność zarządzania projektami
  • umiejętność przeprowadzania podstawowych analiz, badań rynkowych
  • inicjatywa, energia w działaniu, umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie w pracę

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży FMCG
  • ambitne wyzwania zawodowe
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • przyjazną atmosferę pracy
  • bogaty pakiet socjalny
  • nieograniczony dostęp do płatków i batoników w czasie pracy :)

Jak można złożyć aplikację:

osobiście na recepcji, ul Szosa Lubicka 38/58, 87-100 Toruń

za pomocą  poniższego przycisku "Aplikuj"

Klikając w przycisk „Aplikuj”, zgadzasz się na przetwarzanie przez administratora danych CPP Toruń-Pacific sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Okres przechowywania Twoich danych wynosi 6 miesięcy. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez CPP Toruń-Pacific sp. z o.o. przed cofnięciem zgody. Masz prawa dostępu do swoich danych oraz wniesienia skargi do Prezesa UODO.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy