Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Produktu

innogy Polska S.A.

Wybrzeże Kościuszkowskie 41

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie koncepcji produktów dla różnych grup Klientów na podstawie analiz i głosu klienta

  • wdrażanie produktów (ofert) energetycznych i nieenergetycznych w segmencie B2C

  • opracowywanie ścieżek sprzedaży produktów do określonych grup Klientów

  • szacowanie business case ofert

  • przygotowanie i opieka nad dokumentami umownymi

  • dostosowanie procesów operacyjnych oraz produktów do obowiązujących regulacji prawnych

  • monitoring działań konkurencji w zakresie oferty produktowej

  • przygotowanie i koordynacja kampanii sprzedażowych w wybranych kanałach komunikacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z budowaniem produktów dla klienta masowego (energetyka, bankowość, ubezpieczenia, telekomunikacja)

  • dobre zrozumienie potrzeb i zachowań klientów w online

  • umiejętność analitycznego myślenia i syntezy informacji

  • samodzielność w działaniu i wysoki poziom motywacji

To oferujemy

  • dwie premie w roku

  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc

  • dwa dodatkowe dni wolne

  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci

  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

  • kartę multisport

  • opiekę medyczną

  • sekcje sportowe

  • konkursy pracownicze

innogy Polska należy do największych koncernów energetycznych w Europie. Zajmujemy się sprzedażą energii odnawialnej, elektroenergetycznej, gazowej infrastruktury sieciowej, oraz carsharingu. W Polsce działamy głownie na terenie Warszawy, obsługując blisko milion Klientów!

Przewiń do profilu firmy