Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. programów lojalnościowych

Polskie Linie Lotnicze LOT

Komitetu Obrony Robotników 43

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Komunikacja w programach lojalnościowych

  • Przygotowanie i wprowadzanie treści na stronach - praca w CMS

  • Tworzenie nowych ofert dla uczestników w programach

  • Tworzenie kampanii promocyjnych i konkursów - praca w platformie lojalnościowej

  • Zarządzanie stroną internetową programu - współpraca z dostawcą systemu, raportowanie błędów przeprowadzanie testów

  • Analiza bazy uczestników programów lojalnościowych

  • Współpraca z Centrum Obsługi Programów Lojalnościowych

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i zdolności negocjacyjne

  • Kreatywność

  • Dobra organizacja pracy, nastawienie na realizację powierzonych zadań

  • Umiejętność analitycznego myślenia i zdolność do podejmowania decyzji

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Udział w rozwojowych projektach w dużej i złożonej organizacji,

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji

  • Pakiet benefitów, w tym bilety lotnicze w ramach siatki połączeń LOT-u i innych linii lotniczych dla Ciebie, Twoich bliskich i znajomych

  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji

  • Zgrany zespół i miłą atmosferę pracy