Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Programów Pracowniczych

Eurocash S.A.O firmie

Eurocash S.A.

Wiśniowa 11

Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Udział w organizacji i realizacji eventów, konkursów i innych działań socjalnych dla naszych Pracowników.
  • Opieka nad zgłoszeniami e-mailowymi i telefonicznymi na firmowej Infolinii dla Pracowników.
  • Współpraca z agencjami oraz dostawcami benefitów.
  • Stały kontakt z wewnętrznymi działami w celu realizacji zadań.
  • Wsparcie działu w codziennych czynnościach.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie, psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, komunikacja społeczna lub pokrewne.
  • Masz już za sobą pierwsze doświadczenia w dziale personalnym, obsłudze klienta i/lub organizacji imprez.
  • Tak jak my, uwielbiasz pracę z ludźmi.
  • Masz lekkie pióro i potrafisz redagować krótkie teksty.
  • Lubisz pracę w programie MS Excel i PowerPoint.
  • Dobrze radzisz sobie z komunikacją w języku angielskim.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w 6. co do wielkości obrotu firmy w Polsce, lidera hurtownej dystrybucji FMCG.
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w firmie z ponad 25-letnim stażem na rynku.
  • Uczestniczenie w projektach skierowanych do ponad 20 tys. pracowników.
  • Pracę w zespole ludzi z pasją i przyjazne środowisko pracy potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Dowóz pracowników z Poznania do/z siedziby firmy w Komornikach.
  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników!

Grupa Eurocash to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG).

Młodszy Specjalista ds. Programów Pracowniczych, Wiśniowa 11, Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)