Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Projektów i Relacji z Klientami

NUCOO firmie

  • Geodetów 4, Wołomin
    Wołomin, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

NUCO

Geodetów 4

Wołomin

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie, aktualizacja oraz archiwizacja dokumentacji projektowej

  • Prowadzenie i/lub nadzorowanie działań związanych z realizacją projektów

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Realizowanie działań nakierowanych na budowanie trwałych relacji z klientami

  • Reprezentowanie firmy podczas imprez targowych w kraju i za granicą

  • Sporządzanie analiz i raportów z powierzonych zadań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny), znajomość kolejnego języka będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziana

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność zarządzania czasem

  • Dobra znajomość MS Office

  • Umiejętności analitycznego myślenia

  • Wysoka samodyscyplina

  • Kreatywność, pomysłowość

  • Komunikatywność

  • Odpowiedzialność

  • Gotowość do wdrażania niestandardowych i nowoczesnych rozwiązań.

  • Gotowość do podróży zagranicznych

  • Umiejętność pracy w warunkach stresu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy w odnoszącym sukcesy zespole

  • Możliwość poszerzania kompetencji oraz rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

NUCO

Działająca na międzynarodowym rynku firma produkcyjna działająca w segmencie kosmetyków kolorowych poszukuje pracowników na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Projektów i Relacji z Klientami.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy