Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Projektów Inwestycyjnych (nieruchomości gruntowe)

SAVEINVEST SPÓŁKA JAWNA

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc przy koordynacji: przekształceń i podziałów działek, podłączania mediów, budowy dróg,

  • Przygotowywanie wniosków o warunki zabudowy, do planów miejscowych, studium i innych,

  • Pozyskiwanie i współpraca z wykonawcami: geodetami, prawnikami, projektantami, itd.,

  • Uzyskiwanie dokumentów potrzebnych do uzbrojenia działek w media, przekształceń, pozwoleń,

  • Przygotowywanie harmonogramów, tabel z kosztami i procesami inwestycyjnymi.

Nasze wymagania

  • Minimum doświadczenia lub wiedza z branży nieruchomości gruntowych,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności Microsoft Excel,

  • Umiejętność poprawnego redagowania dokumentów formalnych,

  • Umiejętność negocjacji i analitycznego myślenia,

  • Dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B).

Mile widziane

  • Wykształcenie związane z: gosp. przestrzenną, gosp. nieruchomościami, geodezją lub pokrewne (absolwenci lub obecni studenci ostatniego roku).

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w formie podstawy i prowizji

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w jednej z najbardziej dochodowych branż (nieruchomości)

  • Pracę w dobrze wyposażonym biurze w centrum Krakowa (k. Kina Kijów)

  • Po 1,5 latach możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Świetną atmosferę w młodym zespole specjalistów

  • Pełne wsparcie przy realizacji swoich pomysłów

  • Telefon i laptop do własnej dyspozycji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • możliwość pracy hybrydowej/zdalnej (po 1,5 roku)

  • rodzinna atmosfera

PROJEKTY INWESTYCYJNE W GÓRACH I NAD MORZEM 1 000 DZIAŁEK W OFERCIE, WYSOKA KULTURA ORGANIZACYJNA

SAVEINVEST - Jesteśmy z gruntu dobrzy

Firma działa na rynku nieruchomości gruntowych i mieszkalnych. Jest właścicielem ponad 1 000 działek na sprzedaż oraz inwestycji deweloperskich w trakcie przygotowania. Specjaliści firmy posiadają doświadczenie w prowadzeniu projektów gruntowych i są autorami ponad 1 500 różnorodnych publikacji w serwisach branżowych takich jak Forbes, Interia, Bankier. Firma dba o ciągły rozwój pracowników, koleżeńskie wsparcie i różnorodne, pełne wyzwań i dające satysfakcję z pracy zadania. Dowiedz się więcej o firmie na stronach www.osadadziwnowek.pl/1, www.enkaladziwnowek.pl/1, www.grunttozysk.pl, www.mielnomarina.pl/1, www.dzialkanadmorzem.pl

Przewiń do profilu firmy