Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Projektów IT / Junior IT Project Manager

eDokumenty sp. z o.o.

Tytusa Chałubińskiego 8

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów,

  • telefoniczne i e-mailowe wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu bieżących zgłoszeń,

  • wsparcie techniczne dla użytkowników i administratorów,

  • przygotowywanie dokumentacji,

  • udział w opracowywaniu koncepcji rozwoju aplikacji,

  • prowadzenie indywidualnych oraz grupowych szkoleń użytkowników i administratorów,

  • realizacja zadań zgodnie z harmonogramem projektu,

  • testowane systemu i utrzymywanie środowiska szkoleniowego / testowego,

  • dbanie o dobry wizerunek firmy i zadowolenie klienta.

Nasze wymagania

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • umiejętność przekazywania wiedzy,

  • konsekwencja w działaniu,

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,

  • komunikatywność i dobra współpraca z innymi ludźmi,

  • dokładność i motywacja,

  • umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych,

  • wysoka kultura osobista i dbałość o poprawny język,

  • otwarty umysł i zorientowanie na znalezienie rozwiązania problemu,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • umiejętność pisania dokumentacji w MS Word.

Mile widziane

  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe (mile widziane ukończenie kierunków technicznych lub nauk o zarządzaniu),

  • posiadanie wiedzy dot. metodyk zarządzania potwierdzonej szkoleniami lub certyfikatami (np. AgilePM, Prince2),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji,

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych (średnio ok. 12 dni w roku).

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • możliwość zdobywania specjalistycznej wiedzy w najbardziej dynamicznym segmencie oprogramowania dla firm,

  • szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne),

  • pakiet dla aktywnych – karta multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

Cenimy kreatywność i zaangażowanie. Jeśli jesteś osobą otwartą na wiedzę i nowe doświadczenia, lubisz poszerzać swoje horyzonty i stawiać czoła wyzwaniom - zapraszamy.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź nasze strony internetowe: www.ready-os.com, www.edokumenty.eu.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na ww. stanowisku prosimy o przesłanie CV.

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Tytusa Chałubińskiego 8

eDokumenty to dynamicznie rozwijająca się firma tworząca webowe oprogramowanie dla firm umożlwiające optymalizację procesów biznesowych. Nasz system osiągnął już uznanie i sukces rynkowy, jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w tym segmencie. Poznaj nas bliżej: https://ready-os.com/

Przewiń do profilu firmy