Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy specjalista ds. projektów

Meden-Inmed Sp. z o.o.

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • udział w pracach nad dokumentacją techniczną szpitalnych systemów przyzywowych;

  • przygotowanie dokumentów do przeglądu projektu i ofert przetargowych;

  • wsparcie zespołu w opracowaniu wymagań technicznych projektów;

  • współpraca z magazynem i serwisem gwarancyjnym;

  • współpraca merytoryczna w tworzeniu materiałów informacyjnych i promocyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub student/ka ostatniego roku studiów (preferowany kierunki: inżynieria biomedyczna, mechatronika, mechanika i budowa maszyn, elektronika i telekomunikacja lub pokrewne);

  • bardzo dobra umiejętność obsługi programów Excel, Word, Power Point;

  • podstawowa umiejętność obsługi programów CAD np. AutoCAD, BricsCAD;

  • samodzielność i kultura osobista.

Mile widziane

  • umiejętność obsługi programów modelowania 3D np. SolidWorks, ProEngineer, itp.;

  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie B1.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • umowę o pracę;

  • dołączenie do zespołu profesjonalistów pracujących z prawdziwą pasją;

  • pakiet opieki medycznej po okresie próbnym;

  • dofinansowanie do pakietu sportowego po okresie próbnym;

  • ubezpieczenie grupowe;

  • możliwość pracy rozwojowej z coachem;

  • uczestnictwo w szkoleniach, umożliwiających podnoszenie kompetencji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • praca z coachem