Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista ds. projektów magazynowych

ESA logistika Polska sp. z o. o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie kontaktów handlowych i budowanie długotrwałych relacji z potencjalnymi partnerami biznesowymi przy wsparciu doświadczonego przełożonego
  • Wsparcie działu w organizacji i prowadzenie spotkań z klientami w celu nawiązania współpracy
  • Wsparcie w przygotowywaniu i procesowanie umów dla klientów
  • Praca z wykorzystaniem dokumentacji projektowej min. umowy
  • Współpraca przy sporządzaniu ofert przetargowych i wycen (praca w zespołach projektowych)
  • Współuczestnictwo w realizacja założonych planów sprzedażowych w zakresie produktu magazynowego
  • Stałe monitorowanie i analizowanie usług rynku (uczestnictwo w targach lub konferencjach branżowych)
  • Czynny udział we wdrożeniach nowych projektów magazynowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziani studenci)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. poziom B1)
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office, głównie MS Excel
  • Umiejętność pracy w wielu wątkach, pod presją czasu, w dynamiczym środowisku
  • Dyspozycyjność, skrupulatność oraz umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Ostatnie, ale równie ważne jest dla nas twoje podejście do pracy oraz chęć rozwoju w logistyce magazynowej!

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży logistycznej lub handlowe

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia oraz rozwijania umiejętności w międzynarodowej firmie z branży logistycznej
  • Elastyczny czas pracy
  • Praca w zespole profesjonalistów w swojej branży
  • Fajna atmosfera w pracy w zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą
  • Bezpieczne i stabilne warunki pełnoetatowej pracy w ramach umowy o pracę (wstępnie na okres próbny), jednak naszą intencją jest długofalowa współpraca.
  • Benefity (opieka medyczna, prawna, grupowe ubezpieczenie WARTA oraz dofinansowanie do urlopu i karty sportowej Medicover, karta przedpłacona z okazji świąt BN w ramach ZFŚS)
  • Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku TSL w Polsce i na świecie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

ESA logistika Polska sp. z o. o.

ESA logistika to jeden z czołowych międzynarodowych operatorów logistycznych, prężnie działający w obszarze Europy Środkowo-Wschodniej i nawiązujący coraz szersze relacje z partnerami z całego świata. Dostarcza kompleksowe, szyte na miarę firmy czy branży rozwiązania z zakresu: transportu, magazynowania, logistyki dystrybucji, logistyki projektowej, outsourcingu czy usług wartości dodanej (VAS). Posiada doświadczenie w obsłudze procesów logistycznych zarówno od strony administracyjnej, jak i realizacyjnej. Oferuje także usługi doradcze.

Jako części grupy LOGISTEED, ESA logistika łączy w sobie najwyższą japońską kulturę pracy oraz środkowoeuropejską zdolność znajdowania niestandardowych rozwiązań. Właśnie dzięki temu możliwa jest realizacja najbardziej wymagających projektów w ramach globalnego łańcucha dostaw. Jako członek TAPA, ESA logistika szczególnie dba o bezpieczeństwo oferowanych usług, wdrażając kolejne procedury i systemy zabezpieczeń.

Naszą ambicją jest długoterminowa i efektywna współpraca z Klientami, którą odzwierciedla nasz slogan „Our team for your efficiency“.

Młodszy specjalista ds. projektów magazynowych, Łódź