Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista ds. projektowania

SEST-LUVE - PolskaO firmie

SEST-LUVE - Polska

Leona Wyczółkowskiego 30

Gliwice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej w 2D i 3D
  • Optymalizowanie i modyfikowanie istniejących projektów produkowanych wymienników ciepła
  • Poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych

Nasze wymagania

  • Znajomość oprogramowania do projektowania (CAD, Inventor)
  • Znajomość języka angielskiego lub włoskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Precyzyjność i dokładność w powierzonych obowiązkach
  • Komunikatywność i analityczne myślenie

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku projektanta lub konstruktora
  • Wykształcenie techniczne

To oferujemy

  • Premia frekwencyjna 500 zł brutto, którą otrzymujesz co miesiąc za obecność w pracy,
  • Dodatkowa premia wydajnościowo-sprzedażowa od 0 - 800 zł brutto, która jest uzależniona od osiągniętych wyników całego zakładu,
  • Codziennie ciepły posiłek, który jest dofinasowany przez Twojego Pracodawcę – miesięcznie 220 zł,
  • Bony na święta uzależnione od stażu pracy i liczby dzieci, w pierwszym roku pracy 250 zł brutto,
  • Dodatkowe wynagrodzenie 1550 zł brutto związane z urlopem wypoczynkowym wypłacane przed rozpoczęciem urlopu,
  • Ubezpieczenie grupowe oraz kartę MultiSport Plus

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie do posiłków

Sest Luve Polska jest częścią LU-VE Group wiodącego europejskiego producenta parowników i skraplaczy do urządzeń chłodniczych oraz jedną z najlepszych firm produkujących lamelowe wymienniki ciepła dla sektorów chłodnictwa i klimatyzacji. Sest Luve Polska powstała w 2002 roku w Gliwicach i od tego czasu systematycznie się rozwija, w 2017 roku Zarząd LU-VE Group zdecydował o rozbudowie zakładu w gliwickiej KSSE.

Młodszy specjalista ds. projektowania, Leona Wyczółkowskiego 30, Gliwice